نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: چطور بهش نزديک بشم؟

4888
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور بهش نزديک بشم؟

تو محلمون من کاملا تنهام،يه جای کوچيک زندگی ميکنم 25 سالمه و پسرم،دوست و رفيق ندارم،خودمم فقط،ميخوام به من بگين چطور بايد انجامش بدم؟ يک پسری تو محلمون هست که خيلی ازش خوشم مياد ولی نميدونم چطوری بهش بگم بيا با من دوست شو؟ پسره از من کوچکتره سنشو نميدونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چطور بهش نزديک بشم؟

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت داشته باشید که بهتر است سعی کنید که در کنار احترام به احساسات خودتان به این موضوع نیز توجه کنید که وارد ارتباط شدن با یک آقا ان هم در فضای که شما بیان می کنید کوچک می باشد و این موضوع می تواند باعث شود که برای شما آگاهی دیگران نیز به همراه داشته باشد اگر این روابط به دور از فرهنگ و هنجارهای خانوادگی شما باشد می تواند برای شما آسیب زا باشد پس بهتر است در کنار احترام به احساسات و نیازهای خودتان شرایط و موقعیت های بیرونی را نیز مورد توجه قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    در کنار اینکه شما بیان می کنید این آقا از شما کوچک تر می باشند و این وارد رابطه شدن می تواند برای شما برای ازدواج نیز آسیب زا باشد چون باعث می شود که شما تمرکزتان بر فردی قرار داده شود که شما را از ازدواج دور می کند اگر این فرد تصمیمی به ازدواج نداشته باشند .
    در کنار همه این موراد نیز این موضوع وجود دارد که اگر شما با جواب منفی این آقا روبرو شوید برای این موضوع امادگی دارید ؟ پس بهتر است همه موراد را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44744
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت داشته باشید که بهتر است سعی کنید که در کنار احترام به احساسات خودتان به این موضوع نیز توجه کنید که وارد ارتباط شدن با یک آقا ان هم در فضای که شما بیان می کنید کوچک می باشد و این موضوع می تواند باعث شود که برای شما آگاهی دیگران نیز به همراه داشته باشد اگر این روابط به دور از فرهنگ و هنجارهای خانوادگی شما باشد می تواند برای شما آسیب زا باشد پس بهتر است در کنار احترام به احساسات و نیازهای خودتان شرایط و موقعیت های بیرونی را نیز مورد توجه قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    در کنار اینکه شما بیان می کنید این آقا از شما کوچک تر می باشند و این وارد رابطه شدن می تواند برای شما برای ازدواج نیز آسیب زا باشد چون باعث می شود که شما تمرکزتان بر فردی قرار داده شود که شما را از ازدواج دور می کند اگر این فرد تصمیمی به ازدواج نداشته باشند .
    در کنار همه این موراد نیز این موضوع وجود دارد که اگر شما با جواب منفی این آقا روبرو شوید برای این موضوع امادگی دارید ؟ پس بهتر است همه موراد را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید .

من خودم پسرم که ميخوام با يک پسر ديگه دوست بشم که ازش خوشم مياد اون ازم کوچکتره،خيلی با ادبو خوبه،هميشه تو فکرشم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام مجدد به شما دوست عزیز
    بهتر است اطلاعات را به صورت دقیق تر بیان کنید تا با بتوانیم در شرایط بهتری شما را راهنمایی کنیم.
    دقت کنید که شما فرد بالغی می باشید و می توانید در این مسیر برای ایجاد یک ارتباط دوستی از هم صحبتی های اولیه و معرفی خود استفاده کنید و سعی کنید که وجهه های مشترکی را بین خودتان بیان کنید تا بتوانید در این مسیر دعوت به پارک رفتن و یا سینما و یا کلاس ورزشی و... داشته باشید تا بتوانید تایم بیشتری را باهم سپری کنید .
    در این مسیر دقت کنید که دو موضوع مهم وجود دارد اینکه شما به عنوان یک آقای بالغ در روابط اجتماعی خود آیا با مشکلی مواجهه می باشید و به چه دلیل روابط خود را به محیط زندگیتان محدود می کنید ؟ و دوم اینکه به چه هدفی می خواهید با این فرد دوست شوید و در بیان اینکه می خواهید ارتباط بیشتری باهم داشته باشید با چه مشکلاتی مواجهه هستید ؟

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط none24 نمایش پست ها
    تو محلمون من کاملا تنهام،يه جای کوچيک زندگی ميکنم 25 سالمه و پسرم،دوست و رفيق ندارم،خودمم فقط،ميخوام به من بگين چطور بايد انجامش بدم؟ يک پسری تو محلمون هست که خيلی ازش خوشم مياد ولی نميدونم چطوری بهش بگم بيا با من دوست شو؟ پسره از من کوچکتره سنشو نميدونم
    درود
    خوبید بزرگوار؟
    خیلی راحت پسرها که ناز و نیم ناز دخترهارا ندارند بروید یک فس دعوا کنید بعد دوست شوید

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خب مگه دوستی فن و فنون می خواهد! باهاش احوال و پرسی کن کم کم گرم بگیر،
    چند سالتونه؟
    دوست صمیمی اصلا نداری؟
    قصد و نیت شما از دوستی با اون فرد چیه؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خب مگه دوستی فن و فنون می خواهد! باهاش احوال و پرسی کن کم کم گرم بگیر،
    چند سالشه؟
    دوست صمیمی اصلا نداری؟
    قصد و نیت شما از دوستی با اون فرد چیه؟
    ویرایش توسط omidd : 07-31-2020 در ساعت 11:39 PM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44720
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط none24 نمایش پست ها
    خب خیلی شبیه خودمی البته من تونستم از پس این مشکل بر بیام و تو هم میتونی ببین دختر نیس که بخای خیلی ریزه کاری و اینا کنی که رابطتون جدی شه پسرا فقط با هم حال کنن و بخندن کافیه و بعدشم اگه میخوای دوست شی باهاش با هم برین بیرون پارکی جایی این حرکت خیلی جوابه
    راستی اگ یه وقت باهاش تو جمعی بودی و اون با کسی بحثش شد ازش حمایت و کنی و مرامتو نشون بدی هم خیلی کمکت میکنه و شاید اون هم از تو خوشش بیاد و اینو یاد بگیر جز چیزای خاص از بیان احساساتت نترس

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد